Shapley's Original M-T-G

Nowy produkt

164,59 zł brutto

Więcej informacji

Dostawy produktów opoznione z powodu opoznionych odpraw celnych. dostawa do 4 tygodni od zamowienia. 

Original M-T-G pozwala leczyć najrozmaitsze problemy skórne z rezultatami widocznymi od pierwszego dnia stosowania preparatu. Original M-T-G jest skuteczny w takich przypadłościach, jak:
- rain rot (oparzenia deszczem)
- otarcia i zadrapania skóry
- gruda
- świąd skóry
- egzema
- otarcia i odparzenia od popręgu
- łupież
- wycieranie ogona lub grzywy
- skórne reakcje alergiczne (np. na owady)
- poprawia jakość strzałek i podeszwy kopyta

Preparat jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Wystarczy nałożyć i lekko wetrzeć olejek na uszkodzoną skórę, bez naruszania jej struktury czy zrywania strupków. 

Zalecenia do stosowania:
- przed użyciem preparatu należy dokładnie wymieszać warstwę osadu, która odkłada się na dnie butelki, najlepiej odwracając butelkę do góry dnem. Również w trakcie nakładania należy wstrząsać preparat, aby uniknąć odkładania się osadu.
- należy nakładać preparat tylko na zmienioną chorobowo skórę, grzywę lub ogon, unikając wylewania nadmiernej ilości olejku
- nie należy zrywać utworzonych na skórze strupków, ponieważ może to być bolesne dla konia oraz powodować obrzęki. Po nałożeniu MTG strupy odpadną same, a pod nimi wytworzy się zdrowa skóra.
- po wyleczeniu grudy warto nakładać warstwę MTG na skórę profilaktycznie. Preparat zabezpieczy skórę, co szczególnie przy mokrym i wilgotnym środowisku pozwoli uniknąć nawrotu choroby,
- olejek zawarty w MTG może powodować nadwrażliwość na promienie słoneczne. Jeśli Twój koń spędza dużo czasu padokowany w pełnym słońcu, najlepiej nakładać Shapleys MTG wieczorem.
- nałożona odżywka może dawać lekki efekt grzejący, zaleca się więc ostrożność przy stosowaniu MTG na końskie kończyny i równoczesnym bandażowaniu / zawijaniu
- nie ma potrzeby spłukiwania lub zmywania MTG pomiędzy aplikacjami
- w wielu przypadkach problemy skórne przechodzą już po pierwszym zastosowaniu preparatu.
- aby stymulować porost włosa grzywy lub ogona, należy wmasowywać olejek w podstawę grzywy lub rzep ogonowy raz w tygodniu.
- należy nakładać olejek oszczędnie. Więcej nie oznacza lepiej, nadmiar preparatu nie przynosi lepszych efektów.

Reviews

Oceń 
2018-07-20

Opinia od Pani Martyny K

Eqclusive Polska jak najbardziej- produkt godny polecenia! Kupiłam go by szybko „wyhodować” piękny ogon, sprawdził sie rewelacyjnie, w kilka dni po zastosowaniu na wytartej skórze zaczęły pojawiać sie pierwsze włosy. Pomógł nam rownież zagęścić grzyweczkę, która pierwotnie była bardzo przeciętnych rozmiarów

Oceń 
2018-07-19

Opinia Od Pani Mai

Produkt MTG shapley’s to jedyny produkt który naprawdę, bez żadnych ściem! Działa 100%!! W tamtym roku, w lato, musiałam ściąć mojemu koniowi grzywę do zera, ponieważ zostały same jej „szczątki”. W tym sezonie postanowiłam spróbować wszystkiego co można żeby odrosła+przestała swędzieć grzywa. Shapley’s był strzałem w dziesiątkę!! Wystarczy nałożyć pare kropelek i już! Raz na tydzień w zupełności wystarczy. Produkt jest naprawdę baardzo wydajny. Myśle ze cena jest warta takiej skuteczności.
Wszystkim osobom które chcą poprawić jakoś grzywy to polecam !

Write your review!

Write a review

Shapley's Original M-T-G

Shapley's Original M-T-G